Hlavná stránka
založené v roku 1867
jedno z prvých troch slovenských gymnázií

Dobré správy o našom gymnáziu sa šíria aj za hranice Slovenska. Sme hrdí na našich študentov, ktorí reprezentovali školu na medzinárodných prehliadkach, súťažiach a priniesli nám nejedno ocenenie. Vo voľných chvíľach sa pripravovali pod vedením svojich učiteľov na momenty, keď si mohli úspešne zmerať sily so súťažiacimi z iných krajín.

 

Matej  Jurčík 2017 informatika - robotika
Jakub  Krcho 2017 informatika - robotika
Juraj Michálek 2017 informatika - robotika
Michal  Holeček 2017 informatika - robotika
Miroslava Moncmanová 2017 ruský jazyk
Dominika Gáborová 2017 biológia
Juraj Vasek 2017 biológia
Jakub Sokolík 2017 matematika
Michal Miloslav Kevický 2017 matematika
Matej Červeň 2017 matematika
Ján Bielesch 2017 matematika
Tomáš Červeň 2017 matematika
Matúš Lipták 2017 matematika
Matej Noga 2017 matematika
Patrik Popelár 2017 matematika
Tomáš Koban 2017 matematika
Simona Biróová 2017 ekonomika
Nikoleta Dieneltová 2017 ekonomika
Tomáš Gomola 2017 ekonomika
Sarah  Minčíková 2017 ekonomika
Vladimír Németh 2017 ekonomika
Marek Bátory 2017 informatika - robotika
Lorna Krivušová 2017 informatika - robotika
Michaela Mrníková 2017 informatika - robotika
Jakub Sokolík 2017 informatika - robotika
Michal Miškolci 2017 informatika - robotika
Tomáš Štefanov 2017 informatika - robotika
Tereza Rafajová 2017 informatika - robotika
Patrik Popelár 2016 dejepis
Vladimír Németh 2016 dejepis
Branislav Babčo 2016 informatika - robotika
Martin Balko 2016 informatika - robotika
Michaela Hriňová 2016 informatika - robotika
Kristína Bardyová 2016 informatika - robotika
Simona Holková 2016 informatika - robotika
Matej  Jurčík 2016 informatika - robotika
Jakub  Krcho 2016 informatika - robotika
Michal  Holeček 2016 informatika - robotika
Matúš Lazar  2015 dejepis
Filip Sopóci 2015 dejepis
Lenka Košarišťanová 2015 informatika - robotika
Pavlína Jurásová 2015 informatika - robotika
Martin Juraj Šutovský 2015 informatika - robotika
Simona Holková 2015 informatika - robotika
Terézia  Lazarová 2015 informatika - robotika
Sarah Mária  Verníčková 2015 informatika - robotika
Erika Lettrichová 2015 informatika - robotika
Juraj Michálek 2015 informatika - robotika
Jakub  Krcho 2015 informatika - robotika
Michal  Holeček 2015 informatika - robotika
Matej  Jurčík 2015 informatika - robotika
Miroslav  Kršiak 2015 dejepis
Petrana Poloncová 2015 dejepis
Martina Jesenská 2015 dejepis
Jakub Dubec 2013, 2014 informatika
Patrícia Bažaljová 2014 tanec
Sabína Ferančíková 2014 tanec
Richard Hluško 2014 tanec
Martin Kyselica 2014 tanec
Simona Mikulková 2014 tanec
Miriam Pavlíková 2014 tanec
Kristína Polerecká 2014 tanec
Denisa Richvalská 2014 tanec
Júlia Závacká 2014 tanec
Lukáš Bielesch 2013 informatika
Marek Ďaďo 2013 informatika
Karin Hrnčiarová 2013 informatika
Erik Hurina 2013 informatika
Erika Lettrichová 2013 informatika
Zuzana Sobolová 2013 informatika
Matej Stano 2013 informatika
Juraj Záborský 2013 informatika
Patrik Zigo 2013 informatika
Beata Ambrušová 2013 občianska náuka
Michal Hrabovský 2013 občianska náuka
Dominik Kevický 2013 občianska náuka
Silvia Kuciaková 2013 občianska náuka
Stanislava Debnárová 2010 nemecký jazyk
Natália Šubrtová 2010, 2014 lyžovanie
Lukáš Pogány 2008 chémia
Soňa Hospodáriková 2005 chémia
Radovan Somík 2001 - 2008 hokej
Tomáš Záthurecký 2001 informatika
Hubert Poláček 1996, 1997 biologická olympiáda