Hlavná stránka
založené v roku 1867
jedno z prvých troch slovenských gymnázií

Riaditeľka školy v spolupráci s predmentovou komisiou informatiky vyhlasuje netradičnú sútaž s netradičnou výhrou s názvom Nájdi rozdiel.

Súťaž je určená pre študentov (jednotlivcov) našej školy v ľubovoľnom ročníku :o). Cieľom súťaže je nájsť čo najviac chýbajúcich obrázkov maturitných tabiel na našom webe. Ak teda tušíš o tablách, ktoré sú odfotené na chodbách školy, a vieš, že fotka tohto tabla chýba na školskej stránke, tak neváhaj!!! Nahlás toto tablo priamo v zástupcovni školy pani prof. Anne Piškovej a získaj cenný bod do súťaže.

Päť bodov môžeš získať vtedy, ak niekde  (napr. u starých rodičov na povale, alebo v pivnici) nájdeš tablo, ktoré nie je na chodbách školy a donesieš jeho fotku. Tým nielen prispeješ do súťaže, ale aj obohatíš archív školy!!! Tak skúmaj a hľadaj, pretože tablá mali rôzny tvar a rôznu veľkosť!!!! Veď kto by zabudol na povestné tablo G-čkarov z rokov 1997-2003? Kto má jeho foto?

Súťaž bude ukončená 30.  11. 2015 a hodnotná cena bude udelená na májovej slávnostnej akadémii priamo pani riaditeľkou!!!