
Keď sa stretnú reprák, florbal, špekáčky a III. D, hneď je jasné, že to bude stáť za to. Náš posledný koncoročný výlet sme si nemohli užiť inak ako na poriadnej chate. Všetko sa začalo 28. 5., keď nás vlak a dva autobusy doviezli do krásneho okolia Oravskej priehrady. Zložili sme sa na chate a následne si spravili menšiu túru na vrch Magurka, z ktorého bol bombový výhľad na Oravskú priehradu a Námestovo. No a po dobrom výstupe nás čakalo aj dobré jedlo. Zvyšok dňa tvorili hry a florbal.
Na druhý deň sme si naplno užívali atmosféru chaty a pokračovali v zábave. Na tento výlet budeme ešte dlho spomínať. Ďakujeme pani učiteľke Janke Dubovej aj pani učiteľke Janke Pavlíkovej, vďaka ktorým sme si užili každý jeden výlet. Aj keď si myslím, že tento posledný asi najviac.
Ďakujeme.
Nika Musilová, III. D









