
Dňa 13. 5. sa tretiacki seminaristi z chémie zúčastnili teambuildingového popoludnia. Cieľom podujatia bolo nielen zasúťažiť si, ale najmä stráviť spoločný čas v príjemnej atmosfére, lepšie sa navzájom spoznať a utužiť kolektív. Počas bowlingu nechýbala dobrá nálada, množstvo smiechu ani priateľské súperenie. Spoločne sme si užili kopu zábavy a odniesli si veľa pekných zážitkov.









